Regulamin sklepu

Sklep Internetowy działający pod adresem internetowym www.colouralike.pl, prowadzony jest przez "Colour Alike" z siedzibą w Łodzi przy ul. Leszka Białego 4/3. Nip: 7281237392, Regon: 101719598, adres e-mail: sklep@colorowo.pl

1. Sklep Internetowy prowadzi wysyłkową sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet, pod adresem www.colouralike.pl

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do Sprzedającego dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

- w przypadku płatności "za pobraniem" - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) - 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku organizacji przez Sprzedającego w Sklepie Internetowym, pod adresem internetowym www.colouralike.pl, promocji i wyprzedaży, polegających na sprzedaży produktów w obniżonych cenach.

Informacje o wydłużeniu czasu realizacji publikowane będą na profilu portalu społecznoścoiowego Facebook, pod adresem internetowym: https://facebook.com/sklep.colorowo


5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - zgodny z terminami dostawy, deklarowanymi przez Pocztę Polska.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do ceny towaru Sprzedający dolicza koszty jego przesłania.

9. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera Poczta,
- przelewem bankowym na konto sklepu.

10. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy Inpost (paczkomaty)

Zamówienia, których wartość przekracza 150 zł, koszty przesyłki ponosi Sklep internetowy.

11. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM.
Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

12. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16,
poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

14. Czas realizacji zamówienia, oraz koszty związane z przesłaniem zamówionych produktów, obowiązują wyłącznie na terytoruim Rzeczypospolitej Polskiej. Przy zamówieniach spoza granic Rzeczypospolitej Polskiej, sposób, czas realizacji przesyłki, oraz koszty związane z przesłaniem zamówionych produktów, podawane będą indywidualnie do każdego takiego zamówienia.

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym "colorowo.pl", są gromadzone i przetwarzane zgodnie z
Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.


16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez
produkt niebezpieczny", Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem z kasy fiskalnej bądź innym potwierdzenien zawarcia transakcji. Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz kosztów przesyłki do Kupującego. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego, lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszty poniesione za wysyłkę zwracanego towaru ponosi Kupujący. Nadanie takiej przesyłki powinno sie odbyć w formie przesyłki rejestrowanej, czyli z potwierdzeniem nadania na właściwy adres, oraz mozliwością sprawdzenia jej skutecznego dostarczenia.

17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujacy znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:
"Colour Alike" , Łódź, ul. Ossendowskiego 3 W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacyjnego informacje o reklamacji towaru, należy zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres sklep@colorowo.pl. Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sprzedający zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów) lub gdy Kupujący wyrazi taką wolę, Sprzedający zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru, lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

18. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach Sklepu internetowego "www.colorowo.pl" użyte są w celach informacyjnych. 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl